ISTANBUL SARIYER

ROTARY CLUB         D.2420

TOPLANTI YERİ VE SAATİ

Harita/Yol tarifi..
Sarıyer Rotary Kulübü Pazartesi akşamları saat 19:30 - 20:30 arasında Istanbul Gayrettepe'de Sürmeli Otelde toplanır. Toplantıya gelmeden Kulüp Sekreteri'yle teyidleşmeniz rica olunur.

Bu yıl 25 Yaşında olduk!

Kulübümüz 12 Mart 2018 de 25. yaşını doldurdu!!! Çeyre yüzyıllık Hizmetlerimiz kutlu olsun!!

Özcan Guvernör!

Değerli üyemiz GDB Özcan Albak 2016-2017 Rotary Hizmet Döneminde 2420. Bölge Guvernörlüğünü başarıyla tamamlamıştır. Tebrik ederiz!

GUVERNÖR ZİYARETİ 07.01.2019

07 Ocak 2019 toplantımız Guvernör Ziyaretidir. Hepinizi 19.30 da Gayrettepe Sürmeli Otelde bekliyoruz. Katılımınızı lütfen başkanımız Kadir Erdinç'e bildiriniz.
Harita/Yol tarifi..

Başkanın Mektubu

990. Toplantı

BAŞKANIN MEKTUBU

 

 

 

Sevgili Sarıyer Rotary Kulübü Üyeleri,

 

 

Kocaman bir Merhaba Sevgili Kulüp Üyelerim, Sevgili Dostlarım, İşini, Ailesini bırakıp, vaktini harcayıp topluma hizmet için çalışan Güzel Yürekli Arkadaşlarım.

 

Yeni yıl geldi, gelecek derken yeni yılın ilk ayını da geride bıraktık. Bu ay yarı yıl değerlendirme toplantısına katıldım ve kulüp olarak oldukça verimli bir dönem geçirdiğimizi fark ettim. Özellikle giysi bayramı projemiz ile bölgede oldukça ses getiren bir iş yapıyoruz. Diğer kulüplerin ve rotaractlarımızın da ortak projeler ile giysi dağıtımına katılarak maddi değeri 3000000 tl’ye yakın bir projeyi hayata geçiriyoruz. Daha da önemlisi 10000’in üzerinde çocuğun kış koşullarında rahat etmesini ve yüzlerinin gülmesini sağlıyoruz. Bu proje için bir kez daha Sevgili Geçmiş Dönem Başkanımız Seda Kuz’a teşekkür ederim.

 

Bu dönem yine bölgede fark yaratan mikrokredi projemiz gerçek oluyor. Sevgili Geçmiş Dönem Başkanımız Ali Osman Taşlıca’nın koordinatörlüğünde onlarca kadına umut ve destek olacağız. Sponsoru olduğumuz Rotaractlarımız, İnteractlarımız ve bizler topluma katkıda bulunmak ve fark yaratmak için güzel işler yaptık, yapmaya devam ediyoruz.

 

Şubat ayı ise güzel bir Meslek Hizmet Ödülü gecesi için kolları sıvıyoruz. Çok değerli iki isme, Sabrina Fresko ve Alper Türedi’ye 19 Şubat Pazartesi ödüllerini vereceğiz.

 

 

 

Bu güzel işleri yaparken, toplantı ve projelere katılım konusunda her üyemizin varlığını yanımda hissetmeyi çok isterim, daha verimli toplantılarda, daha çok bir arada olacağımız ve fark yaratacağımız günler geçirmek dileğiyle…

 

 

 

Rotary Fark Yaratır

 

Rotaryen Sevgi ve Saygılarımla 30.01.2018

 

 

Rtn. Behiye Bahar Dabakoğlu

Sarıyer Rotary Kulübü
2017-2018 Dönem Başkanı

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

MİKROKREDİ FESTİVALİ

ROTARY MİKROKREDİ ŞUBELERİNDE KREDİ KULLANAN KADINLARIMIZIN ÜRÜNLERİ İLE KATILDIKLARI CANLI MÜZİK GÖSTERİLERİ İLE
MicroCredit
MİKROKREDİ FESTİVALİ Pazar, 26 Nisan 2015 saat 11:00de SARIYER HAYDAR ALİYEV PARKI

28 Şubat 2016 Ocakbaşı

Ocakbaşı
28 Şubat 2016 Fulya, Sıddıka, Aygül, ve Behiye Ocakbaşı

Room 711 de Sarıyer Rotary izi..

HASALMUN 10-14.02.2016

10-14 Şubat 2016 tarihleri arasında HasalMun projemizi İstanbul Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsünde gerçekleştirdik.